Apie mus

Susipažinkim artimiau

El.parduotuvė siekianti pateikti žmonėms ko didesnį prekių asortimentą akvariumistikos hobio myletojams. Mūsų pagrindinės veiklos vertybės, Laimingi klientai – laimingi mes!

El.parduotuvė siekianti pateikti žmonėms ko didesnį prekių asortimentą akvariumistikos hobio myletojams. Mūsų pagrindinės veiklos vertybės, Laimingi klientai – laimingi mes!

Mūsų misija

Mūsų misija yra suteikti klientams ne tik konsultaciją, bet ir kokybiškas prekes, kurios atitiktų jų lūkesčius. Mes suprantame, kad klientų pasitenkinimas yra mūsų sėkmės raktas, todėl stengiamės užtikrinti aukštą kokybę visose mūsų veiklos srityse.

Vizija

Mūsų įmonės vizija yra užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas jaustųsi patenkintas ir laimingas. Mes tikime, kad konsultacija yra raktas į kokybę ir laimingus klientus. Konsultacija yra daugiau nei tik paslauga – tai bendravimas, supratimas ir tinkamų sprendimų paieška. Mes siekiame užmegzti glaudų ryšį su kiekvienu klientu, kad galėtume geriau suprasti jo poreikius ir tikslus. Kokybė yra mūsų pagrindinis tikslas. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų prekės ir paslaugos atitiktų aukščiausius standartus.

Akvariumo tūrį ir įrangos komplektacija reikia rinktis pagal norimas auginti žuvis. Visų pirmą reikia išsirinkti akvariumo tipą. Ciklidinis ar augalinis akvariumas su taikiomis žuvimis. Pasirinkus akvariumo tipą, reiktų susikomplektuoti žuvyčių rūšis, nuo žuvų kiekio ir jų rūšių priklauso akvariumo tūris.

Filtras turi būti galingesnis kelis kartus nei akvariumų litražas. Pavyzdžiui jei akvariumas yra augalinis ir jame gyvena keltas žuvyčių pakankamas filtras būtų skaičiuojant pagal: Akvariumo tūris * 3. Jei akvariumas Ciklidinis ar perpildytas žuvimi, jau akvariumo tūrį reiktų dauginti bent jau iš 4 ar 5. Kai yra pasiskaičiuojama pvz: 200L.(akvariumas) * 3 = 600l tai filtras turėtų per valandą perfiltruoti ne mažiau kaip 600l/h.

Apšvietimo išsirinkimas priklauso nuo turimo akvariumo ir kas jame gyveną, ar tai ciklidinis ar augalinis akvariumas. Tikslesnį apšvietimo pasiūlymą galėtume suteikti susisiekus su mumis ir nurodžius koks akvariumas(kiek litrų, kokia fauna ir flora viduje).

Šildytuvo galingumas 1w = 1l. Jei akvariumas 100L. jums reikalingas šildytuvas 100w, galite naudoti ir 150w šildytuvą blogiau nebus ir elektros daugiau nesunaudos, nes jei akvariumo vandens temperatūrą atitinka nustatytą temperatūrą šildytuve, jis neveikia ir elektros nenaudoja.

Pristatymas įvykdomas per 2-3d.d. Lietuvoje.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top